Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
radius написа:
може и прасето да положите на нея!
Ще и изгори боята при пърленето :-D
ky-kyy - майстор
Тия чушкопеци, пекат ли :?
gnt69 - майстор
пон авг 05, 2019 8:58 amky-kyy написа:
Тия чушкопеци, пекат ли :?
Не чушки ами по три чушки наедно и червени и зелени и патладжани чак. Имам такъв от 4-5 години работи като чук. :partyman:
ky-kyy - майстор
пон авг 05, 2019 9:10 amgnt69 написа:

Не чушки ами по три чушки наедно и червени и зелени и патладжани чак. Имам такъв от 4-5 години работи като чук. :partyman:
Ще направя значи, един подарък на майка :-D
gnt69 - майстор
пон авг 05, 2019 9:13 amky-kyy написа:
пон авг 05, 2019 9:10 amgnt69 написа:

Не чушки ами по три чушки наедно и червени и зелени и патладжани чак. Имам такъв от 4-5 години работи като чук. :partyman:
Ще направя значи, един подарък на майка :-D
Супер е, изпича равномерно от всички страни особено патладжаните. Придава пушен вкус защото се задушава вътре, е малко гърмят патладжаните ама се изтърпява. 30 кила патладжан + 50 червени чушки е равно на 20 буркана кьопоолу за разядка за свинското на зима. :partyman:
ky-kyy - майстор
пон авг 05, 2019 9:37 amgnt69 написа:

Супер е, изпича равномерно от всички страни особено патладжаните. Придава пушен вкус защото се задушава вътре, е малко гърмят патладжаните ама се изтърпява. 30 кила патладжан + 50 червени чушки е равно на 20 буркана кьопоолу за разядка за свинското на зима. :partyman:
Вече съм Ку-куу с чушкопек :supz:
Прикачен файл:
1.jpg
Прикачен файл:
2.jpg
agj - майстор
Ми то такива" чудеса" имаше още по Бай Тошово време.А сега в Лидл ли ги пускат?Сигурно са немски! :-D
gnt69 - майстор
пон авг 05, 2019 12:48 pmky-kyy написа:
пон авг 05, 2019 9:37 amgnt69 написа:

Супер е, изпича равномерно от всички страни особено патладжаните. Придава пушен вкус защото се задушава вътре, е малко гърмят патладжаните ама се изтърпява. 30 кила патладжан + 50 червени чушки е равно на 20 буркана кьопоолу за разядка за свинското на зима. :partyman:
Вече съм Ку-куу с чушкопек :supz:
Сега ако можеш навий и някой комшия да си купи че си е тегаво да печеш 30 кила патладжан с 1 чушкопек. :partyman:
ky-kyy - майстор
пон авг 05, 2019 5:43 pmagj написа:
Ми то такива" чудеса" имаше още по Бай Тошово време.А сега в Лидл ли ги пускат?Сигурно са немски! :-D
Имаше си ги и по Бай Тошово, но ние сме нямали....Комшията имаше, за една чушка, ама не го даваше и палим огън, отгоре една тенекия и така :)
Не е немско, нито китайско, а си е наше българско изобретение чушкопека. И на лидълския пише, че е българско производство-асковско ;)
ky-kyy - майстор
пон авг 05, 2019 5:56 pmgnt69 написа:


Сега ако можеш навий и някой комшия да си купи че си е тегаво да печеш 30 кила патладжан с 1 чушкопек. :partyman:
Сякаш си ясновидец....Като размирисах махалата на чушки,се навъртяха кибици и всички се зарекоха, че ще си купят. Ако поне 1/3 от тях си спазят обещанието, ще сме най-чушкопековата махала в държавата :supz:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: