Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет фев 03, 2022 2:22 pmmgdvn2 написа:
ср фев 02, 2022 8:18 pmsaleee написа:
Здраво ако може мала помош имам алба 18кв греам 110м2 куќа на два спрата имам проблем со пламенот многу е низок од десната страна и водата неможам да ја кренам повеќе од 45Ц греам 6 радиатора по 3 на спрат параметрите ми се
П8-10
10-19
18-48
22-153
24-155
28-205
55-160
67-43
68-53
Благодарам однапред
Параметри 67 и 68 са обратно. трябва 67 - 53; 68 - 43
Се извинувам печатна грешка 67-53 а 68-43
silent - майстор
Изглежда нищо не я спира като гледам параметри. Степените на горене предполагам са на Ауто.?
Вероятно е пипан някой параметър в настройки.
пет фев 04, 2022 10:30 amsilent написа:
Изглежда нищо не я спира като гледам параметри. Степените на горене предполагам са на Ауто.?
Вероятно е пипан някой параметър в настройки.
Да на ауто
пет фев 04, 2022 10:30 amsilent написа:
Изглежда нищо не я спира като гледам параметри. Степените на горене предполагам са на Ауто.?
Вероятно е пипан някой параметър в настройки.
Еве ми ги целосните праметри пробав и вака
П0-30
1-10
3-135
4-165
5-190
6-40
7-250
8-10
10-19
18-48
19-230
20-200
21-175
22-152
23-200
24-130
28-170
50-10
51-118
52-65
53-10
54-60
55-160
56-56
57-170
58-100
59-49
60-33
61-40
62-210
67-53
68-43
70-150
76-1
92-1
94-0
95-5
96-5
101-250
silent - майстор
Виж да не се спъва от вградения стаен термостат...виж на колко градуса е настроен...на показанието за температура на стаята в която е камината натисни ентър ...ще почне да мига настроената температура...ако е настроен на ниска темперагура камината се изключва като я стигне без значение колко е темп на водата..
съб фев 05, 2022 10:12 amsilent написа:
Виж да не се спъва от вградения стаен термостат...виж на колко градуса е настроен...на показанието за температура на стаята в която е камината натисни ентър ...ще почне да мига настроената температура...ако е настроен на ниска темперагура камината се изключва като я стигне без значение колко е темп на водата..
Пробав ја покачив на 26ц и пак неможе да ја качи водата повеќе од 47-48Ц мислам да не затајува пумпата за вода да не ја врти водата или незнам што друго би било затоа побарав помош тука
silent - майстор
Изключи я за 5мин от контакта...изчисти бункера от прах .....и като последен вариант смени качесттвото на пелетите от дисплея (1,2,3 ) ...аз нямам повече идеи...
съб фев 05, 2022 12:18 pmsilent написа:
Изключи я за 5мин от контакта...изчисти бункера от прах .....и като последен вариант смени качесттвото на пелетите от дисплея (1,2,3 ) ...аз нямам повече идеи...
А да пробам да намалам параметар 95 96 на 3 може ли да смене нешто
чет яну 27, 2022 6:55 pmsilent написа:
Не....карай си я така...
Здравейте, най - накрая успях да сменя тоя колектор и видимо всичко е наред. Напълнена и обезвъздушена е системата, но обръщам внимание, че всяка сутрин по мъничко отново пада налягането на манометъра, а вече не виждам отнякъде да губи вода! Какво се случва отново??? Хубав ден и благодаря за отговора! 😃
Slavi1983 - помощник
Някой знае ли на колко киловата отговарят 1,2,3 и 4 степен на камина ecospar minima b 12.

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: