По принцип Атмоса е с добър топлообменник , 95 % от котлите които съм монтирал са Атмоси , въпрос на избор , а колко пелети ще гори горелката Грейко -поне тя доста се съобразява с потребната топлозагуба на сградата , среден разход 1 кг на час .
Прикачен файл:
kotle-009-01.png (72.11 KиБ) Видяна 1976 пъти



