Dobri88, само да кажа, че мога и котел да ти продам, ако желаеш, но мисля кое би било по-подходящо за теб.
Повярвай ми ни най-малко имам изгодата точно тук да предлагам каквото и да било. Обикновенно това се дължи на предразсъдъците на пишещите тук, че видиш ли гледам да си пробутам стоката тук. Тези, които ме познават знаят, кога да оценят мнението ми.
Гледната ми точка за камините за такива площи винаги ще бъде една и съща - 100% предимство пред котлите. Относно котли с ниска мощност можеш да погледнеш следните модели, за които се сещам без да се замислям особено - Slimpel Easy, HP15
Пожелавам ти успех с избора на котел.
Повярвай ми ни най-малко имам изгодата точно тук да предлагам каквото и да било. Обикновенно това се дължи на предразсъдъците на пишещите тук, че видиш ли гледам да си пробутам стоката тук. Тези, които ме познават знаят, кога да оценят мнението ми.
Гледната ми точка за камините за такива площи винаги ще бъде една и съща - 100% предимство пред котлите. Относно котли с ниска мощност можеш да погледнеш следните модели, за които се сещам без да се замислям особено - Slimpel Easy, HP15
Пожелавам ти успех с избора на котел.

