[quote=LazarGanev
Значи в никакъв случай не ти трябва втори панел, само втори бойлер 150л и действаш по схемата, както съм писал по-напред. Ако вземеш втори панел и ги впрегнеш и двата на 150л бойлер ще дойдат много, просто няма смисъл.
[/quote]
Здравейте питането ми е за втория 150 литров бойлер как да се върже към първия 100 литров студена вода със студена и топла със топла или.Благодаря.
Значи в никакъв случай не ти трябва втори панел, само втори бойлер 150л и действаш по схемата, както съм писал по-напред. Ако вземеш втори панел и ги впрегнеш и двата на 150л бойлер ще дойдат много, просто няма смисъл.
[/quote]
Здравейте питането ми е за втория 150 литров бойлер как да се върже към първия 100 литров студена вода със студена и топла със топла или.Благодаря.