nasttii написа:Като сложиш датчика на корпуса на бойлера знайш ли кога ще ти изключи помпата,таман никога.Andri01 написа:Датчика на СК-на изходящата тръба,той подава сигнал при повишаване на температурата / според настройката/. Според контролера,може да настроиш ∆Т да включи към 5-6*С и да изключи на около 2-3*С. Датчика на болера се монтира на определеното място/ ако има такова/,иначе вариантите са: на изходящата тръба или изрязваш кожуха и изолацията ,залепяш го на корпуса / с термопаста /и слагаш отгоре пак изолацията и изрязаната част от кожуха.Сори за въпроса ,но какво значат съкращенията СК и ДТ?
fbr написа:Слънчев Колектор и Диференциален ТермостатДелта Т колега не дифернециален термостат.