Вижте, аз не съм го купувал за търговия
. Трябваха количества на един приятел за проект. Това изпадна на прилична цена. След края на проекта той ми върна хартисалата почти цяла бутилка. Отиде само едната. От тази е ползвано съвсем малко. Имам спомен за цена по70 и няколко лева на бутилка, но като смятахме тогава цените на 3гр. разфасовки това излизаше без пари. Сега само ми заема място в хладилника. Рядко ползвам такова, а работата с цианакрилатните лепила не е съвсем проста. Предпочитам 3гр тубленце и остатъка в кофата.
пет юни 26, 2026 1:34 amMamaMy написа: Предпочитам 3гр тубленце и остатъка в кофата.Не разбрах защо винаги останалото в кофата.Налага ми се от време на време да ползвам такива лепила и винаги имам в наличност една използвана затворена нехвърлена в кофата тубичка и една неотваряна нова тубичка.Затворена е при стисната тубичка да няма въздух останал доколкото може.Използвам само метални тубички,седят в колата на открито не в гараж,температура каквато има отвън.Отварям първо използваната,понякога се налага да я пробивам с игла и преценявам.Една тубичка ползвам по няколко пъти.
ПП Като казвам от време на време това означава от 1 час до примерно 20 дни.