Ако това му е идеята, пускаш "топлата" вода - от водопровода отива в серпентината на "солара", затопля се колкото успее. От там да постъпва в ел бойлера през входящата и от изходящата към "душа". Това си е меко казано - съмнителна система. И за какъв буфер може да се говори, буфер със студена вода? (Или буфера да си го държим топъл на ток.)
Има по удачни системи, дори сигурно и в тази тема.
Има по удачни системи, дори сигурно и в тази тема.
