пет юни 12, 2020 4:24 pmRumen89 написа:Румба, само като съвет.
https://photos.app.goo.gl/sbfWkRcAY6f3eaEeA
Една, сметната добре, затворена система, заредена с гликол, нито прегрява, нито замръзва.
Дрън-бръм също били безпроблемно, но за тях Евгени, Андри и др. могат да кажат.
Не ти трябва нещо, което ще трябва да го мислиш дали няма да прегрее, ако те няма за ден, или пък да го топлиш зимата.
Тоя човек, ако го питат, ще каже- супер е и направо без пари.