Вече ти казаха, макар косвено- ефективността е почти еднаква. Та от тук, кой да ти каже дали си струва?!! Не е ли ясно? "Да, ама Не", икономически не е изгодно- ще се "изплаща" по дълго време.
От друга страна, Бош няма да си позволят да го правят калпаво, предполагам.
Остава да разгледаш внимателно конструкцията и да прецениш сам.
Тук трима ще кажем- заслужава си, други трима- не.
Е, дали ще си получил отговор? Да бе, ама 350!!!, пък и х2!!!
Моят отговор е три реда нагоре. Аз направих така.
От друга страна, Бош няма да си позволят да го правят калпаво, предполагам.
Остава да разгледаш внимателно конструкцията и да прецениш сам.
Тук трима ще кажем- заслужава си, други трима- не.
Е, дали ще си получил отговор? Да бе, ама 350!!!, пък и х2!!!
Моят отговор е три реда нагоре. Аз направих така.