пон ное 27, 2017 2:37 pmdier написа:При мен на 1 степен,в студено време, повече от 44° не прави. Много ми е интересно, как ги правите тия 50°, може ли да споделите настройките?Ивайло Аспарухов написа:50-52гр.dier написа:Около 1кг. на час, само на първа обаче.А каква t на водата държи на 1-ва?
чет ное 25, 2021 8:25 pmmoroto написа: Здравейте колеги! Камината я имам от 1 месец! Проблема ми е че работи само на 1-ва степен! Като я преместя на 3-та или 5-та на екранчено показва че е на 3 а отдоло си мига 1-цата което озночава че си работи на 1-ва степен и продължава да си гори по същия начин! Никаква промяна!И при мен е така! Има ли някой, който знае как да се оправи това?