На сина бяха писали акт по чл.6 ал.1
Гласи средното:
"Чл. 6. Участниците в движението:
1. съобразяват своето поведение със сигналите на длъжностните лица, упълномощени да регулират или да контролират движението по пътищата, както и със светлинните сигнали, с пътните знаци и с пътната маркировка"
Питах го къде е спрял. Каза ,че е имало знак забранено паркирането.
Но не това пишеше във фиша , а горния член.
Мислех да обжалвам на инат за да ми напишат точното нарушение, но после се отказах , че нямам толкова време за губене.
Гласи средното:
"Чл. 6. Участниците в движението:
1. съобразяват своето поведение със сигналите на длъжностните лица, упълномощени да регулират или да контролират движението по пътищата, както и със светлинните сигнали, с пътните знаци и с пътната маркировка"
Питах го къде е спрял. Каза ,че е имало знак забранено паркирането.
Но не това пишеше във фиша , а горния член.
Мислех да обжалвам на инат за да ми напишат точното нарушение, но после се отказах , че нямам толкова време за губене.