Здравейте, какво ви е мнението за малките плоски бойлери? Трябва ми нещо около 30 л, мястото е в една тоалетна метър на метър, имам изкарани изводи, кранове и ток на отделен предпазител 20А. Трябва ми за къпане 15-ина дни годишно като няма ТЕЦ, защото ми писна с канчетата и бързовара. Имате ли мнения за такива бойлери? Не са много разпространени и за това питам. Стават ли, не стават ли, някой ползва ли. И ако може да не е за 500 евро разбира се.
ср юни 24, 2026 9:07 pmdragozow написа: Здравейте, какво ви е мнението за малките плоски бойлери? Трябва ми нещо около 30 л, мястото е в една тоалетна метър на метър, имам изкарани изводи, кранове и ток на отделен предпазител 20А. Трябва ми за къпане 15-ина дни годишно като няма ТЕЦ, защото ми писна с канчетата и бързовара. Имате ли мнения за такива бойлери? Не са много разпространени и за това питам. Стават ли, не стават ли, някой ползва ли. И ако може да не е за 500 евро разбира се.Разходи се до магазина на ,,Шишков''

