zimel написа:Сегашното арматурно желязо не е предишното арматурно желязо-сигурно са го компилирали с кашкавалVLADO66 написа:Точ-едно шаблонче,дебела ламарина и дедо лазер да ги изрежеМисля, че може да мине и без лазАр, а с армарурно желязо фи 12.
VLADO66 написа:zimel написа:Сегашното арматурно желязо не е предишното арматурно желязо-сигурно са го компилирали с кашкавалVLADO66 написа:Точ-едно шаблонче,дебела ламарина и дедо лазер да ги изрежеМисля, че може да мине и без лазАр, а с армарурно желязо фи 12.
Да, съгласен съм с теб. Но:
1/ Дъгата отзад на стълба е само колкото да придържа стъпката да се заклинва към стълба.
2/ Дъгата може да се оребри , което ще доведе до допълнителна якост. Имам в предвид лек островърх триъгълник около дъгата. Това ще утежни конструкцията, ама, който не му харесва да погледне цената на оригинала.
3/ Може да се използват и други материали за конструкцията, в това число влизат... профили и стомани.
