В апартамента се отоплявам с това:
И сега в духа на форума ще ви покажа едно проектче,
което осъществявам в селската си къща:
което осъществявам в селската си къща:
Прикачен файл
6.jpg (92.69 KиБ) Видяна 4724 пъти
Прикачен файл
4.jpg (97.83 KиБ) Видяна 4724 пъти
Прикачен файл
3.jpg (96.69 KиБ) Видяна 4724 пъти
Прикачен файл
1.jpg (54.38 KиБ) Видяна 4724 пъти

