Е аз я имах от първа ръка. Защото бях закачил турския със една самоделка и после я махнах точно в големия пек в средата на лятото. Е има вода ама колкото за подмиване дето се вика.
goba написа:да не разводнявам форумаНе си го разводнил, ами направо наводнил. Като за нов юзър, да ти кажа под секрет, че такива дълги постове никой не чете, за да не се чудиш, що никой не отговаря.