Само да вметна, че си взех турски алуминиев панел за тестов и той надхвърли очакванията ми.
А това с високо ефективен и ниско ефективен панел да не вземе да се окаже 5...10% разлика в производителност и 10 пъти разлика в цената.
Нещо като във вица със състезанието, където се явили само руснаците и Американците.
Накрая коментатора казал:
Нашите се класираха втори, а Американците предпоследни.
А това с високо ефективен и ниско ефективен панел да не вземе да се окаже 5...10% разлика в производителност и 10 пъти разлика в цената.
Нещо като във вица със състезанието, където се явили само руснаците и Американците.
Накрая коментатора казал:
Нашите се класираха втори, а Американците предпоследни.
