Пробвах доста - даже и САЛУСи дето тука ги продават по 90 пари, и последно колега от форума ми купи от ЛИДЛ от Варна и ми изпрати по ЕКОНТ за 17 пари и си вършат ПЕРФЕКТНА работа. Така че отговора ми е : колкото по-ефтини - толкова по-добре стига да си ги настроиш според начина на пребиваване.
n.ganev написа: струва ми се, че тоя кит е скъпичък. Има ли вътрешно дооборудване за тази цена?Другият от kotly, който го предлагат тук за 1850 лева, ти идва на 785 евро, без да се знае кои е производителя, с по-малко функции на управлението, по-лоша изработка на вътрешния шнек, без дефлектор над горелката, без изолация и външни капаци за кутията, без комплекта за гасене с парафиновия предпазител и без двата комплекти шамотни плочи.
