Пламъкът горелката бие в първия ход. С поставянето на няколко плочи или ламарини в него, топлите газове ще се разпределят към бункера.
jabata написа:Dakon Dor там е първия ход, има едни тухли и т.н. и много трудно може човек да достигне да направи такова нещо каквото си написал.viewtopic.php?f=10&t=49704&start=40 - цялата страница.............
Почти същото за което пишеш е направено вече и работи успешно при Стилиян и при други колеги /благодаря на всички за всичко споделено !!!/ от днес си работи идеално и при мене - препоръчвам на всички с подобни котли да пробват - поне не пречи и с нищо не нарушава работата на горелката и котела, а и .................. са писали доста за ефективността на котела.........
Има скици - изработка на реален модел - работа в реални условия - пробвани различни варианти - резултати.
Успех !
