Колега ако си прочел внимателно форума би трябвало да си разбрал,че грейко е това което търсиш.За сега тя е една от най-иновативните и не претенциозни горелки.
зависи и за какви пари си търсиш разбира се .
зависи и за какви пари си търсиш разбира се .