Най - вълнуващия въпрос зимно време.
rosso666 - специалист
Колега ако си прочел внимателно форума би трябвало да си разбрал,че грейко е това което търсиш.За сега тя е една от най-иновативните и не претенциозни горелки.
зависи и за какви пари си търсиш разбира се .
petko69 - помощник
виж и тези от свищов
filmatoplo - майстор
Какви са горелките от Свищов .
Здравейте на всички
Не знам, къде мога да попитам нещо за котлета - време за покупка на котела, но всеки продаванец говорит само за предимства на своите котли и горелки.
Къща е в един етаж, ЗП - 130 кв.метра, чиста площад по стаите е около 110 кв.м.
Стени са тухлени с 5см фибранова външна и 5 см вътрешна с вата.
Прозорци са с 2х стъклен пакет.
Във планове има и установка на бойлер 150л с две серпентини(за свързване освен котела и с вакуумно-тръбен колектор само за БГВ)
Ценов диапазон - 3-4 хиляди, и ето какво намерил горе-долу подходещо:
BOSCH SPECIAL G И горелка BIOTECH - http://termokomfort.com/%D0%BF%D1%80%D0 ... %B8%D0%B8/
Ferroli FL 3 с горелка Mikro P7- http://sofia-city.all.biz/peleten-kotel ... kXoU3bhDIV
GREYKO EXPERT 20 - http://alfa-term.com/%D0%BF%D0%B5%D0%BB ... %BB%D0%B8/
Bisolid GP 25_B - http://www.jov.bg/product/371/peleten-k ... -25-b.html
Ну и DakonEra и GP4 за около 3000лв.
Не знам, не знам, какво е по добре.

Сорри за български език
Radoslaw - специалист
filmatoplo написа:
За отопление на хотел , има котел на твърдо гориво Линитомат , по спомен е към 200 киловата .
Мислех да ти подаря една такава,ама ти нещо недолюбваш столичани,тъй ,че май работата няма да стане.

Прикачен файл

index.jpg
index.jpg (44.8 KиБ) Видяна 2150 пъти
Radoslaw - специалист
Radoslaw написа:
filmatoplo написа:
За отопление на хотел , има котел на твърдо гориво Линитомат , по спомен е към 200 киловата .
Мислех да ти подаря една такава,ама ти нещо недолюбваш столичани,тъй ,че май работата няма да стане.
За втората може да дадеш едно Грейко

Прикачен файл

Obraz_003.jpg
lz2skt - специалист
Тези водопроводни тръби за вкарване на третичен въздух ли са ? Да не е имало побългаряване ?
LazarGanev - "Велик майстор"
zaremchichak, предимствата на Грейко са евтините пелети и ниската минимална мощност
LazarGanev написа:
zaremchichak, предимствата на Грейко са евтините пелети и ниската минимална мощност
Благодаря много
евтини пелети се означава че тя може да яде пелети с по-ниско качеството, нали?
rosso666 - специалист
Да точно така може да гориш дървесни пелети със всякакво качество лошо и добро.
Но най хубавото е че може и слънчогледови пелети да гориш а те са с двойно по ниска цена.
От изброение грейко е най добрия избор.в горната ценова граница ти е но наисти а си заслужава.няма да сбъркаш в никакъв случай.може да провериш и на термосиликат за пелетна система torch.тя също е много хубава и гори пелети със лошо качество

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: