lz2skt написа:Тези водопроводни тръби за вкарване на третичен въздух ли са ? Да не е имало побългаряване ?За въздух са. Дали е вторичен или третичен зависи от разпробиването на кошницата и динамиката на въздуха.
Според мен няма побългаряване, а 100% българска изработка.
Поздравления!
