Казаха ми че менюто го има и на руски и мисля че ще се справя с превода.С резервните части няма проблеми пращат по куриер всичко.
Evgeniy написа:Това е в PDF-a от посочения линк:За тази бяха писали някъде че гори всичко дори и въглищен прах .
