Ruseff написа:Доколко е сериозно,доколко не,но нещата отиват към ограничения ползването на въглища.Инвестиция за подобно съоръжение,даже и да не е толкова голяма,бива да се обмисли добреЗабраната Ruseff, е за Германия, и се отнася за инсталации без автоматично подаване на горивото и въздуха. В обикновени печки могат да се горят въглища, ако отопляват само помещението в което са монтирани.
Тук вмениха на кметовете да следят на око на кой колко му пуши комина, което на практика нищо не означава.