Здравейте, нов съм във форума, казвам се Ивайло, приятно ми е на всички.
Имам въпрос и се надявам да ми помогнете, виждам, че тук има доста знаещи и компетентни хора. В момента съм пред дилема и не знам какво котле да си купя на пелети, дали да е изцяло котлето на пелети (чугун или стомана?) или да бъде комбинирано, както са котлетата на Фероли? Ще грея един етаж 120-140кв и около 100-110 глидера от старите чугунени + бойлер 80л, инсталацията ми е от старата на гравитация, та какво можете да ми предложите за около 7000лв Имате предвид, че нищо не разбирам и се надявам наистина да ми помогнете
Благодаря предварително, на всички 
Имам въпрос и се надявам да ми помогнете, виждам, че тук има доста знаещи и компетентни хора. В момента съм пред дилема и не знам какво котле да си купя на пелети, дали да е изцяло котлето на пелети (чугун или стомана?) или да бъде комбинирано, както са котлетата на Фероли? Ще грея един етаж 120-140кв и около 100-110 глидера от старите чугунени + бойлер 80л, инсталацията ми е от старата на гравитация, та какво можете да ми предложите за около 7000лв Имате предвид, че нищо не разбирам и се надявам наистина да ми помогнете

