syncho написа:Парите, които си заделил не са никак малко. За преправяне на инсталацията в затворен тип и нов котел според мен ще са ти предостатъчни. Особенно като гледам към какви котли си се насочил.
Ако си решил на 100% да запазиш съществуващата инсталация е добре да се провери дали тя би работила добре като ѝ се сложи помпа, защото при една инсталация тип "на самотек" и една инсталация с принудителна циркулация нещата стоят малко по-различно. Също така провери и котела, който харесаш дали може да работи в отворена инсталация. По-високите класове котли имат защита от ниско налягане в инсталацията и няма да тръгнат.
При управление от контролер ,ПОМПАТА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!
