Аз като си взех моя панел,и си викам "абе аааре бе ще си го монтирам без хидро кита,тъкмо тръбите ще ми излязат почти без пари".Да ама като го поразгледах по-отблизо и по-внимателно,мнението ми се обърна на 180гр.И още на следващият ден си го поръчах.
шоп написа: Всъшност в България има голям завод за сл. колектори. Притежават линия за лазерно заваряване на тръби към абсорбер. Работят с немски селективни абсорбери и произвеждат с тирове колектори.Моля, дайте повече информация.

