Въпросите са за цялостно изграждане. За начало иди във фирма занимаваща се с това да ти изчислят всичко.
За единични въпроси можем да помагаме.
Конвектори си сложи по-големи. В едната стая може на 1 да го включиш в другата на 3. Нека имаш запас.
Водата ти е много топла. Не бях чувал чак за такава. Ще имаш голяма полза от ТП. Особено зимата.
За единични въпроси можем да помагаме.
Конвектори си сложи по-големи. В едната стая може на 1 да го включиш в другата на 3. Нека имаш запас.
Водата ти е много топла. Не бях чувал чак за такава. Ще имаш голяма полза от ТП. Особено зимата.


