И една тръба над колектора - която "отваря отгоре" системата и позволява дренирането и. Ако няма "отваряне" отгоре системата няма да се дренира (не и ако не е близо 9-10 метра по вертикалата - за да се "вакуумират" тръбите).
Нивото на водата в тръбите при дренираща се система е същото като нивото в дрениращия съд - трябва да свалите по надолу синята линия.
Нивото на водата в тръбите при дренираща се система е същото като нивото в дрениращия съд - трябва да свалите по надолу синята линия.
