А за зачукване съм ползвал и потцинкована тапа, като ти я няма зачуквачката на близо.
С тръборече за медни тръби е най-лесно и чисто.
С флекса ще се нагрее тръбата. Нямам представа дали това отвръщане ще е проблем, но според мен не е желателно.
