Ако правилно съм разбрал, 1680 вата мощност ще могат да захранят директно нагревателя на бойлер? За под 700 лева??
чет мар 28, 2019 4:20 pmsaraneron написа:Нормално, това са панели Бош на 5 години. Живота им е над 25 години при пад на производството до 20%
Вчера ги гледах в ОЛХ 35 лева 105 вата оригинал немски втора употреба.Ползвам 4 такива от миналата година.Параметрите им не са мръднали от тези ,които са в табличната на ранела.
Между другото долара е скъп, а пазара се наводни. Нови на пале поли 70ст.ват и моно 80 ст ват. Това с фактора и ДДС.
При повече палета надолу:-)
