Иво123 написа:Здравейте!Мой приятел миналата година си купи такъв, само че по големия модел. Имам наблюдения и ми харесва. Приятелят ми топли
Ще купувам котел на пелети. Мои познати ми препоръчаха този модел http://hydrotermbg.com/produkti/kotli/m ... -s-bunker/ .Става въпрос за модела, който е 29kw .Цената е около 4000лв.Сметките показват, че са ми нужни 24kw. Идеята ми е освен всички видове пелети да мога да горя и костилки например. А и общо взето ми казаха, че каквото и да сложа през филтъра на бункера, който представлява една метална скара(решетка) с дупки 2см х 2см, гори без проблем. Бихте ли ме посъветвали дали си заслужава?Плюсове, минуси?
къща от 300кв м. и е доволен , до сега е горил пелети , костилки от праскови , въглища , а за проба аз му купих и един чувал
царевица "ронена" изгори и нея. Вчера направи опит с микс от костилки и стърготина от рязане на дърва,с малко настройки
котела си гореше нормално.