Az sam s kotel toby na rubin i sym dovolen
izvinqvam se za pravopisa
izvinqvam se za pravopisa
filmatoplo написа:Много добре се държи котела с горелката , особено съм удивен от 30ката като котел .Какъв разход дава горе долу за 24 часа
filmatoplo написа:За отопление на хотел , има котел на твърдо гориво Линитомат , по спомен е към 200 киловата .Здравейте на всички.от няколко дни попаднах на този сайт който е изключително интересен!!! естествено попаднах тук търсейки решение на един наболял въпрос...искам да сложа пелетна горелка на моя bocsh solid 2000b.ще се радвам ако ми помогнете с избора на горелката.отоплявам двуетажна къща с около 85 квадрата етажа! имам алуминиеви радиатора общо!
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: