А в случая колко кв. на Бош ще ми трябват на мен, и във бъдеще да сложа една всеядна горелка. И ако реша само на пелети на Грейко колко кв. камина с горелка ще ми трябва? Калин 72 в боша не се ли заклинват дърветата или ги режеш на по малки. Да разбирам че с едно зареждане може да изкара около 8ч. И само дърва ли гориш. Много благодаря на отзовалите се до сега.
Да ,само дърва горя, основно бук, по-малко дъб.
Обаче планирам да мина на пелети в скоро време, 5 години са ми достатъчни да бъда огняр